Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Demoverze

Pokud Vás redakční systém Pub-Me CMS zaujal, můžete si jej ošahat na vlastní kůži v prostředí demoverze.

Objednat demoKolik je jedna mínus jedna (slovy)?

O tom, že práce v redakčním systému Pub-Me CMS je opravdu jednoduchá se můžete přesvědčit v demoverzi. Máte-li o vyzkoušení zájem, napište si o přístupové informace.

Co v demoverzi najdete?

V demoverzi si můžete vyzkoušet práci administrátora s přístupovými právy na úrovni redaktor. Můžete přidávat články pomocí šablony, naučit se pracovat se stromem dokumentů, vytvořit novou galerii, zjistit, jak funguje prostředí WYSIWYG editoru atd.

Co v demoverzi chybí?

To co v demoverzi vidíte, je systém v podstatě přesně v té podobě, ve které se nachází ihned po základní instalaci, ovšem tak, jak ho vidí administrátor na druhé nejnižší úrovni.

Z bezpečnostních důvodů není možné přidávat na server nové soubory, nemůžete vytvářet nové administrátory, registrované uživatele, exportovat web, vytvářet nové jazykové verze, editovat uživatelské komentáře atd.

To vše a mnohé další v systému najdete, nicméně tato demoverze si klade za cíl seznámit Vás především se základním principem ovládání a ne Vás zahltit všemi komplikovanými funkcemi. Pokud Vás řešení systému zaujalo, rádi Vám budeme prezentovat jeho kompletní možnosti včetně možností tvorby (x)html šablon, rozšíření systému o nové funkce atd.

Co ke spuštění demoverze potřebuju?

Jednoduše by se dalo říct, že počítač připojený na internet. Podrobnější popis najdete na stránce věnující se systémovým požadavkům.

Vybráno z referencí...

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…