Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » Archiv článků » Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Vývoj Pub-Me CMS samozřejmě pokračuje i v tomto roce. Nejvíce novinek se v poslední době soustředilo na bezpečnost a elektronický obchod (e-shop). Rozvoj systému je pochopitelně prací kontinuální, ale vzhledem k tomu, že jsme zde již celkem dlouho žádné nové informace tohoto typu neaktualizovali, dovolím si malé shrnutí nejzásadnějších změn:

  • podpora online platebních metod. Systém nyní nativně podporuje platební bránu PayU, je ovšem připraven pro implementaci v principu libovolné platební společnosti, která takovou službu nabízí.
  • rozšíření technických paramterů výrobků. Uživatel má nyní k dispozici zásadně rozšířené možnosti v oblasti definice technických paramterů výrobků 
  • srovnávač výrobků umožňuje porovnávat jak technické, tak ostatní paramtery výrobků dle požadavdků zákazníka.
  • možnost propojení s Money S3. K dispozici je speciální plugin rozšiřující e-shop tak, že je možné importovat a exportovat objednávky a informace o výrobcích z a do účetního systému Money S3.
  • generování ceníků přímo z e-shopu. Ceníky jsou následně k dispozici v přehledné tabulce k dispozici ve formátu html přímo na webu. Současně je k dispozici javascriptová nadstavba k přehlednějšímu a pohodlnějšímu procházení rozsáhlých ceníkových tabulek.

A je toho pochopitelně mnohem více včetně stovek malých úprava a oprav. Chcete-li se dozvědět více, nebojte se nás kontaktovat.

On-line demoverze

Vyzkoušejte si administraci v praxi dříve, než objednáte jakékoliv služby.

Vyzkoušet demo

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…