Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Demoverze

Pokud Vás redakční systém Pub-Me CMS zaujal, můžete si jej ošahat na vlastní kůži v prostředí demoverze.

Objednat demoKolik je jedna mínus jedna (slovy)?

O tom, že práce v redakčním systému Pub-Me CMS je opravdu jednoduchá se můžete přesvědčit v demoverzi. Máte-li o vyzkoušení zájem, napište si o přístupové informace.

Co v demoverzi najdete?

V demoverzi si můžete vyzkoušet práci administrátora s přístupovými právy na úrovni redaktor. Můžete přidávat články pomocí šablony, naučit se pracovat se stromem dokumentů, vytvořit novou galerii, zjistit, jak funguje prostředí WYSIWYG editoru atd.

Co v demoverzi chybí?

To co v demoverzi vidíte, je systém v podstatě přesně v té podobě, ve které se nachází ihned po základní instalaci, ovšem tak, jak ho vidí administrátor na druhé nejnižší úrovni.

Z bezpečnostních důvodů není možné přidávat na server nové soubory, nemůžete vytvářet nové administrátory, registrované uživatele, exportovat web, vytvářet nové jazykové verze, editovat uživatelské komentáře atd.

To vše a mnohé další v systému najdete, nicméně tato demoverze si klade za cíl seznámit Vás především se základním principem ovládání a ne Vás zahltit všemi komplikovanými funkcemi. Pokud Vás řešení systému zaujalo, rádi Vám budeme prezentovat jeho kompletní možnosti včetně možností tvorby (x)html šablon, rozšíření systému o nové funkce atd.

Co ke spuštění demoverze potřebuju?

Jednoduše by se dalo říct, že počítač připojený na internet. Podrobnější popis najdete na stránce věnující se systémovým požadavkům.

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…