Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » O redakčním systému Pub-Me CMS

O redakčním systému Pub-Me CMS

Na tomto místě najdete důležité informace o redakčním systému Pub-Me CMS. Jsou tu popsány základní vlastnosti systému, můžete si prohlédnout, jak vypadá administrační rozhraní, jaká jsou v současnosti k dispozici rozšíření a jaké musí splňovat požadavky Váš server, abyste mohli Pub-Me CMS bez problémů používat.

Pro koho je systém Pub-Me CMS určen?

Pochopitelně, chce se napsat pro všechny. Je a není to pravda. Jakkoliv je pochopitelně možné jej použít na trojstránkovou prezentaci, která bude aktualizována jednou za rok, půjde v tomto případě o přístup „s kulometem na komára“ a budeme-li upřímní, ani cena v tomto případě patrně nebude zcela odpovídat výsledku.

Chcete-li mít na internetu pouze svou vizitku, patrně tedy využijete jiných nabídek. Pokud ovšem chcete web, který je živý, se svým návštěvníkem komunikuje, nabízí aktuální a rozsáhlý obsah podaný vizuálně přitažlivou formou, a který se současně z pohledu administrátora snadno a příjemně spravuje, pak je pro Vás Pub-Me CMS tou pravou volbou.

Pár slov o filozofii redakčního systému Pub-Me CMS

Redakčních systémů existuje zajisté veliké množství - v čem by měl být redakční systém Pub-Me CMS jiný? Dovolte nám pár slov o základní filozofii, ze které vychází.

Redakční systém Pub-Me CMS se snaží sloučit příjemné a jednoduché ovládání, aniž by to bylo na úkor jeho funkcionality.

Tvoříte-li nástroj, který má být univerzálně použitelný v nejrůznějších situacích, stojíte před dilematem - buďto bude výsledkem mohutný, vysoce sofistikovaný systém, který ovšem bude peklo používat, nebo sice dostenete uživatelsky přívětivý systém, který ovšem bude příliš jednostraně zaměřen.

Redakční systém Pub-Me CMS se snaží sloučit zdánlivě neslučitelné - příjemné a jednoduché ovládání, které přitom ovšem nebude omezovat funkčnost.

Řešení, které bylo při tvorbě tohoto redakčního systému použito nechává drtivou většinu nastavování na autorovi stránek. Ten přednastaví šablony, které podstatně usnadňují život administrátora, který se stará o každodenní život webu. Díky tomu se můžete plně věnovat tomu, aby Váš web byl zajímavý obsahově - technická stránka Vás nemusí zajímat.

Určité indicie o tom, jestli se toto zadání podařilo splnit, najdete i na těchto stránkách. Nicméně konečné rozhodnutí, jestli je pro Vás tím pravým, budete muset učinit sami.

On-line demoverze

Vyzkoušejte si administraci v praxi dříve, než objednáte jakékoliv služby.

Vyzkoušet demo

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…