Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Služby

Zajišťujeme kompletní dodávky webových stránek včetně všech souvisejících služeb: počínaje konzultacemi a analýzou výchozího stavu, přes návrh řešení, řízení projektu, vývoj speciálních aplikací na míru, až po testování, školení a následnou správu hotových projektů.

Tato stránka přináší informace o tom, jakým způsobem přistupujeme k projektům a jaké služby v rámci toho nabízíme.

Při volbě řešení vycházíme z požadavků a možností zákazníka. Každý projekt je zcela originální.

Každé řešení na míru

Při volbě řešení vycházíme z požadavků a možností zákazníka. Jsme schopni zajistit kompletní dodávku webu včetně analýz, konzultací a vedení projektu, ale můžeme rovněž spolupracovat s Vaším marketingovým a/nebo IT oddělením, které budou mít Váš web na starosti.

Každý projekt je zcela originální a zahrnuje různý rozsah služeb. Níže uvedený výčet tedy přináší pouze popis standardního projektu, Vaše požadavky tedy mohou být naprosto individuální. 

Jmenovitě jsou zmíněna následující témata:

Příprava projektu

Samotnému zahájení realizace projektu by měla předcházet patřičná příprava. V rámci této fáze jsou nejen upřesněny požadavky zadavetele a navrhnuto doporučené řešení, ale také připravena konkrétní cenová nabídka - budede dopředu vědět, kolik Vás bude Váš projekt stát. V rámci přípravy projektu nabízíme následující služby:

 • Konzultace
 • Analýza současného stavu s návrhem řešení
 • Příprava nové struktury webových stránek včetně návrhu potenciálních funkcionalit
 • Vytvoření koncepce (samostatně nebo ve spolupráci s Vaším marketingovým oddělením) prezentace firmy. V rámci tvorby koncepce navrhneme vaši firemní identitu, nebo naopak na základě již existující identity navrhneme novou webovou prezentaci tak, aby s ní byla v souladu.
 • Spolupráce na návrhu ostatních (offline) způsobech prezentace

Vývoj a řízení projektu

Po schválení koncepce projektu zajistíme kompletně realizaci:

 • Řízení projektu (koordinace interních i externích spolupracovníků na projektu, reportování postupu prací)
 • Vytvoření grafického návrhu (grafika webu je vytvořena na základě podkladů připravených v úvodní fázi projektu - struktura webu, rozvržení funkční prvků na stránce, firemní identita...)
 • Implementace do redakčního systému (nastavení systému, kódování xhtml šablon, vytvoření funkcionalit na míru, plnění obsahem a další práce, vedoucí od konceptu k funkčnímu webu, implementace funkcí třetích stran jako google analytics, facebook atd.)
 • Testování na neveřejném serveru (v průběhu realizace budete mít možnost sledovat vývoj na neveřejném serveru. Po dokončení vývoje na tomto serveru budete mít rovněž možnost otestovat kompletní web a na základě svých zkušeností navrhnout dodatečné úpravy. V případě zájmu zajistíme také uživatelské testování.)
 • Školení administrátorů (přímo ve Vaší firmě zaškolíme pracovníky, kteří budou mít na práci běžnou správu systému, jako je přidávání novinek, výrobků do e-shopu, obrázků do galerií apod.)

Správa a budoucí vývoj projektu

Spuštěním webu by zájem o projekt neměl skončit, protože internetová prezentace či aplikace je živým organismem, který by měl reagovat na vývoj na trhu, své čtenáře, změny ve firmě atd.

Redakční systém Pub-Me CMS Vám umožní pohodlnou vlastní běžnou správu stránek, nicméně naše práce instalací webu na produkční server nekončí. Budete-li mít zájem, rádi s Vámi budeme i nadále spolupracovat ve vývoji Vašeho webu tak, aby byl stále moderní a funkční.

V rámci následného servisu nabízíme mimo jiné:

 • Rozšíření existujícího webu o další funkcionality (na míru i již hotové)
 • Zajištění i běžné správy, pokud na to nemáte kapacity

On-line demoverze

Vyzkoušejte si administraci v praxi dříve, než objednáte jakékoliv služby.

Vyzkoušet demo

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…