Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » Reference » Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

Reference

Přesvědčte se, co všechno redakční sytém Pub-Me CMS umí v praxi. Na tomto místě najdete realizace, které jsou na tomto systému založené včetně krátkého popisu jednotlivých konkrétních řešení.

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

Webová prezentace mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Administrace webu, který je provozován ve třech jazykových verzích, je plně přizpůsobena požadavkům zákazníka.
Web byl spuštěn v dubnu 2008. U příležitosti 20. ročníku (2011) web přešel kompletním redesignem, včetně nastavení a rozšíření systému na míru na přání zákazníka.

Rozsah prací: Implementace redakčního systému Pub-Me CMS, tvorba XHTML šablon, přizpůsobení systému konkrétním požadavkům zákazníka - rozšíření o moduly pro správu programu festivalu, newsletter...

Webová prezentace mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Na stránkách je rozsáhlá fotogalerie, audio i videoukázky, servis pro novináře, blog tiskové mluvčí atd. Webové stránky jsou provozovány ve třech jazykových verzích.

Speciálně pro potřeby MHF ČK byl vytvořen v rámci administrace modul pro přidávání informací o programu festivalu.

Návštěvníci a příznivci festivalu se rovněž mohou přihlásit k odběru newsletteru a stát se členy klubu přátel festivalu.

On-line demoverze

Vyzkoušejte si administraci v praxi dříve, než objednáte jakékoliv služby.

Vyzkoušet demo

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…