Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » Reference » Rybičky 48

Reference

Přesvědčte se, co všechno redakční sytém Pub-Me CMS umí v praxi. Na tomto místě najdete realizace, které jsou na tomto systému založené včetně krátkého popisu jednotlivých konkrétních řešení.

Rybičky 48

Stránky kutnohorské pop-punkové skupiny Rybičky 48. Součástí stránek je především živá návštěvní kniha, fotogalerie a videotéka a rovněž na míru programovaná sekce koncerty a obchůdek.

Rozsah prací: Implementace redakčního systému Pub-Me CMS, tvorba XHTML šablon, na míru programované moduly Koncerty a Obchůdek

Stránky kutnohorské pop-punkové skupiny Rybičky 48. Součástí stránek je především živá návštěvní kniha, fotogalerie a videotéka.

Speciálně pro potřeby těchto stránek bylo vytvořeno rozšíření „koncerty“, které se stará o výpis plánovaných i proběhnuvších akcí včetně jejich archivu.

Součástí stránek je také jednoduchý obchůdek, pomocí nějž si mohou fanoušci objednávat různé předměty spojené s kapelou.

On-line demoverze

Vyzkoušejte si administraci v praxi dříve, než objednáte jakékoliv služby.

Vyzkoušet demo

Prostředí administrace

Prostředí administrace

Novinky

Pub-Me CMS 2.7.2 + rozšíření e-shopu

Přidáno: 4. 3. 2015 - S začátkem nového roku přichází i další zásadnější update redakčního systému.

Pub-Me CMS 2.6

Přidáno: 21. 1. 2014 - Redakční systém Pub-Me CMS prošel zásadním upgradem. Ostatně svět internetu se překotně vyvíjí a ani my nemůžeme sp…